wtorek, Październik 16, 2018

Sprawdzony skup samochodów działający na Śląsku

0
Sprawdzony skup samochodów działający na Śląsku

Sprzedaż prywatnego lub firmowego auta bywa w niektórych przypadkach bardzo kłopotliwa, zwłaszcza jeżeli ktoś nie jest handlarzem i nie zna się na takich rzeczach. Łatwo wówczas stracić na sprzedaży lub nawet w ogóle nie znaleźć klienta zainteresowanego zakupem, co może wynikać z zaproponowania zbyt wysokiej ceny lub zrobienia nieodpowiednich zdjęć do ogłoszenia.

Zamiast więc martwić się o to czy uda się znaleźć klientów zainteresowanych odkupieniem samochodu, wygodniej jest wybrać sprawdzony auto skup Katowice, bo wtedy ma się pewność, że firma odkupi każdy nieużywany pojazd. Firmy, które na przykład zdecydowały się wymienić wszystkie posiadane samochody na nowsze mogą skorzystać z usługi odkupu całej floty, co przekłada się na ogromną oszczędność czasu. Nie trzeba się przy tym martwić opłacalnością całego przedsięwzięcia, gdyż skup aut Katowice za każdym razem oferuje klientom uczciwe stawki.

Jak najlepiej przygotować auto do sprzedaży?

O ile przy podejmowaniu samodzielnej próby sprzedaży auta trzeba się mocno natrudzić i przygotować atrakcyjny opis, wyczyścić dokładnie auto, zrobić mu zdjęcia i następnie odpowiednio wypromować takie ogłoszenie, to wybierając skup samochodów Katowice właściciel pojazdu nie musi tak naprawdę przejmować się żadną z tych czynności. Wystarczy tylko, że skontaktuje się z pracownikami zatrudnionymi przez skup na śląsku i zamówi bezpłatną wycenę pojazdu. Można z tego skorzystać nawet po to, aby poznać aktualną wartość swojego samochodu, gdyż sama wycena nie jest zobowiązująca i klient może zrezygnować z dalszej współpracy. W celu zamówienia wspomnianej wyceny można skontaktować się z firmą drogą telefoniczną lub mailową, a auto skup Śląsk odpowie w najszybszym możliwym terminie.

Gotówka od ręki przy sprzedaży auta

Jeżeli jednak kwota zaproponowana przez pracownika reprezentującego skup aut Śląsk zainteresuje właściciela pojazdu, to wystarczy że podpisze na miejscu umowę sprzedaży samochodu i od ręki otrzyma pieniądze. W ten sposób można uniknąć ryzyka związanego ze sprzedażą auta niesprawdzonym klientom, którzy czasami zwlekają później z wypłatą gotówki. Dodatkowo skup samochodów Śląsk oferuje bardzo korzystne stawki, co potwierdzają zarówno właściciele starszych samochodów jak i nowszych pojazdów. Ze wspomnianych usług mogą skorzystać wszyscy kierowcy, bo chociaż skup aut Chorzów działa przede wszystkim na Śląsku, to również mieszkańcy pobliskich województw mogą skontaktować się z firmą i zapytać o szczegóły związane ze sprzedażą nieużywanego auta.

Co składa się na cenę paliw na stacjach?

0
Co składa się na cenę paliw na stacjach?

Cena paliw na stacjach stanowi wypadkową kilku opłat. Sprawdź, jakie elementy wliczone są w koszty i poznaj ich wysokość. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego ceny paliwa rosną.

Jeździsz dużo samochodem? Sprawdź, jak obniżyć koszty paliwa

0
Jesteś kierowcą? Poszukaj banku dla siebie

Często korzystasz z samochodu? Jako kierowca możesz liczyć na pewne profity oferowane przez bank. Zanim więc założysz rachunek osobisty, lokatę czy konto oszczędnościowe, sprawdź na co zwracać uwagę przy wyborze banku.

Nowy Duster – odświeżona wersja hitu od Dacii

0
Nowy Duster - odświeżona wersja hitu od Dacii

Dacia Duster to auto, które przez ostatnie lata zaskarbiło sobie przychylność klientów. Sekretem tego sukcesu było niewątpliwie bardzo dobre wyważenie jakości w stosunku do ceny.

Zostań doradcą w salonie BMW

0
Zostań doradcą w salonie BMW

Czy są Państwo od dawna związani z motoryzacją? Samochody są od najmłodszych lat Państwa pasją? A może właśnie są Państwo na etapie szukania nowego zatrudnienia, albo chcą zmienić to aktualne? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszym aktualnym ofertom pracy, dostępnych we wszystkich salonach BMW w Polsce. Jeśli cechuje Państwa troskliwość, wyrozumiałość, kreatywne podejście do powierzonych zadań i doza zrozumienia dla innych ludzi, doskonałym stanowiskiem może okazać się praca jako nasz doradca do spraw sprzedaży samochodów w salonie BMW.  W dalszej części opowiemy pokrótce co należy do obowiązków tego typu doradcy, czym musi się zajmować i o czym pamiętać: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/doradca-ds-sprzedazy-samochodow/

Doradca w salonie BMW musi cechować się także opanowaniem, chętnym udziałem w dyskusjach. Do obowiązków naszych doradców należy między innymi realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów, akcesoriów, produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych, a także aktywne pozyskiwanie nowych oraz potencjalnych klientów. Nasi doradcy zajmują się także rozbudowywaniem bazy danych klientów indywidualnych, samodzielnym procesem sprzedaży, budowaniem długofalowych relacji z klientem i ciągłym podnoszeniem zadowolenia obsługiwanych klientów. Zależy nam także na tym, aby nasi doradcy budowali pozytywny wizerunek marki poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach sprzedażowych i raportowali w systemie CRM wszystkie aktywności handlowe. Staramy się również o to, aby nasi doradcy ciągle monitorowali rynek i rekomendowane aktywności, które mogą wzmocnić pozycję marki. Od naszych doradców oczekujemy posiadania prawa jazdy kategorii B, minimum rocznego doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży, zainteresowania branżą motoryzacyjną oraz kreatywnego podejścia do powierzonych zadań i gotowości szybkiego uczenia się. Ważna jest dla nas także dyspozycyjność i znajomość języków obcych. Zatrudnieni przez nas doradcy otrzymują umowę o pracę i gwarancję stabilnych warunków zatrudnienia. Oferujemy także wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy, służbowy telefon i komputer, a także możliwość wynajmu samochodu na dogodnych warunkach. Nasi doradcy otrzymują także kartę Multisport, możliwość udziału w ciekawych szkoleniach oraz w przyszłości możliwość awansu na wyższe stanowiska.

Jeżeli motoryzacja to Twój konik, a przy tym jesteś kulturalny, chętny do pomocy i posiadasz prawo jazdy kategorii B – oferta doradcy do spraw sprzedaż jest właśnie dla Ciebie. Zostań doradcą w salonie BMW już dziś!

Ile kosztuje nowe auto i co ma największy wpływ na cenę?

0
Ile kosztuje nowe auto

Koszty produkcji auta są trudne do oszacowania. Wprowadzenie na rynek nowego modelu wiąże się z dużym ryzykiem finansowym i obarczeniem producenta sporymi kosztami.

Najlepsza pomoc drogowa i jej wybór

0

Na terenie naszego kraju można znaleźć oferty wielu przedsiębiorstw motoryzacyjnych i nie powinno to być niczym dziwnym, ponieważ samochody różnego typu cieszą się wielką popularnością ze względu na zapewniane przez nie atuty. Różne rodzaje pojazdów pozwalają na transport towarów i pasażerów na krótkich oraz dalekich dystansach w sposób szybki, sprawny, komfortowy oraz bezpieczny. Dzięki nim można zapewnić sobie dużą wygodę i niezależność. Oczywiście trzeba pamiętać, że posiadanie samochodu wiąże się z koniecznością dbania o niego. Nawet najlepiej serwisowane pojazdy mogą zostać uszkodzone w wyniku jakiejś awarii lub stłuczki. W związku z tym zapotrzebowanie na usługi, takie jak pomoc drogowa jest spore.

W Polsce działalność prowadzi wiele firm zajmujących się pomocą drogową. Ich oferta jest niezwykle szeroka i pozwala na rozwiązywanie różnych problemów, takich jak nagłe awarie, stłuczki i inne zdarzenia drogowe. Znalezienie ofert takich fachowców nie jest trudne, ale poszukiwanie najlepszego usługodawcy na danym terenie może zając sporo czasu, który warto poświęcić, aby w razie potrzeby zapewnić sobie usługi najlepszych możliwych fachowców.

Pomoc drogowa działająca w pobliżu klienta

Bardzo ważnym kryterium, którym należy się kierować przy wyborze pomocy drogowej jest jej lokalizacja. Chodzi tutaj nie o firmy działające blisko miejsca zamieszkania ewentualnego klienta, a o usługodawców, których obszar działania znajduje się w pobliżu warsztatu samochodowego, z którego usług regularnie on korzysta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wybór firm zajmujących się pomocą drogową, które prowadzą również warsztaty stacjonarne. Dzięki temu wszystko można załatwić w jednym miejscu, w przystępnej cenie. Jest to bardzo duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Osoby często pokonujące dalekie dystanse muszą zastanowić się nad poszukaniem kilku pomocy drogowych. Najlepiej aby były one zlokalizowane w obrębie każdych 100 kilometrów pokonywanej trasy. W ten sposób można mieć pewność, że w dowolnym punkcie trasy znajdzie się pobliska pomoc drogowa, która dojedzie szybko na miejsce zdarzenia i udzieli fachowej pomocy w przystępnej cenie.

Bogata oferta usługowa

Każdy kto poszukuje najlepszych fachowców powinien zwrócić uwagę na to czy dana firma posiada bardzo szeroką ofertę usługową. Istotne jest nie tylko holowanie pojazdów, ale również inne formy pomocy, takie jak dowóz paliwa, naprawa w terenie, awaryjne uruchamianie czy też otwieranie zatrzaśniętych pojazdów, itp. W wielu sytuacjach można uniknąć holowania, a najlepsze firmy charakteryzują się tym, że rozwiązanie to traktują jako ostateczność.

Poszukiwanie pomocy drogowej on-line

Istotnym źródłem informacji na temat pomocy drogowych jest Internet. To właśnie tam znajdują się serwisy ogłoszeniowe obejmujące oferty różnych pomocy drogowych. Warto również zwrócić uwagę na serwis, jakim jest pomocdrogowa.info. Służy on jako wyszukiwarka pomocy drogowych prowadzących działalność na terenie całej Polski. W obszernej bazie danych, która jest regularnie aktualizowana, można znaleźć wizytówki bardzo wielu pomocy drogowych, które zapewnią profesjonalną obsługę w praktycznie każdym miejscu w kraju.

holownik w Poznaniu

Nauka jazdy – Bytom a najlepsze szkoły

0
nauka jazdy Bytom

Praktycznie każde miasto oferuje zainteresowanym przynajmniej jedną szkołę nauki jazdy. Bytom również posiada takie placówki, do których udają się niezwłocznie osoby tuż po ukończeniu osiemnastego roku życia. Dzisiaj osiągnięcie tego wieku jest progiem, na który czekają wszyscy chętni do spróbowania swoich sił za kółkiem. Oczywiście, nie da się zostać kierowcą bez zdania egzaminu na prawo jazdy – jest to i niebezpieczne, i nielegalne. Dzięki podejściu do kursu można poznać podstawy poruszania się autem po różnych typach dróg, budowy samochodu, czynności, jakie musi wykonywać każdy kierowca, przepisy drogowe i wiele innych ważnych kwestii. Wybór nauki jazdy w Bytomiu będzie nie tylko rozsądny, ale i bardzo opłacalny. Szkoły znajdujące się w tym mieście są wyposażone w nowoczesne, niezbyt duże auta, które nie sprawią problemu nawet średnio wprawionym adeptom sztuki kierownicy. Pojazdy te nie mają może najwyższych osiągów, ale w ruchu miejskim sprawdzą się doskonale. Są wygodne – mają klimatyzację i aktualne przeglądy techniczne. Zyskiwanie doświadczenia na lekcjach to bardzo ważny aspekt, procentujący później w wielu sytuacjach na drodze.

nauka jazdy w Bytomiu - dobre szkoły nauki

Dobra szkoła nauki jazdy w Bytomiu pochwalić się może nie tylko nowoczesnymi pojazdami, ale też lokalizacją. Nieodłącznym elementem każdej dużej placówki musi być obszerny plac, na którym będą ćwiczyć początkujący i nieco bardziej zaawansowani kursanci. Ważne jest oświetlenie placu, nawierzchnia, która go pokrywa (im bardziej równa, tym większe bezpieczeństwo wykonywania różnych manewrów). Szkoła musi też zapewniać profesjonalne materiały do nauki. Kursanci zapisujący się na lekcje powinni mieć możliwość wzięcia udziału w badaniach lekarskich, które potwierdzą ich zdolność do poruszania się samochodem. Te wszystkie wspomniane kwestie są gwarancją wysokiej jakości nauki w szkole jazdy w Bytomiu i mogą stać się kryterium wyboru pomiędzy poszczególnymi placówkami. Podjęcie właściwej decyzji ułatwia zyskanie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia praktycznego, by bezpiecznie jeździć po drogach własnym autem.

 

Dobór części samochodowych

0

Używane samochody bardzo często wymagają odpowiednich napraw. Aby jednak działały prawidłowo należy wyposażyć je w odpowiednie oryginalne części, lub ich porównywalne jakościowo zamienniki.

Przyczepy ciężarowe: zabezpieczenie przewożonego ładunku

0

Bezpieczeństwo jest jedną z kluczowych kwestii dla każdego, kto eksploatuje przyczepy ciężarowe. Większość kierowców i tych, którzy dzielą z nimi drogę, koncentruje się na bezpiecznej jeździe – ale nie jest to jedyna rzecz, która ma znaczenie. Oprócz prawidłowej konserwacji przyczepy i osobistego zdrowia kierowcy, zabezpieczenie ładunku jest jedną z najważniejszych części pracy. Prawidłowe zabezpieczenie ładunków na przyczepach nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, a dla nowszych kierowców ważne jest zrozumienie przepisów i wytycznych, aby zapobiec katastrofie.

Niebezpieczeństwa związane z przesuwaniem się ładunku

Właściwe zarządzanie ładunkami to coś więcej niż tylko dokładność. Może zapobiegać wszystkiemu, od zagubionego ładunku po obrażenia ciała. W niektórych przypadkach katastrofalne awarie podczas mocowania ładunków na przyczepach doprowadziły do śmierci. Bez względu na rodzaj ładunku, który transportujesz, duże prędkości i pęd mogą zmienić wszystko w niebezpieczeństwo.

Zabezpieczanie ładunków ładunków do twojej przyczepy ciężarowej

Przyczepy ciężarowe każdego rodzaju wymagają zabezpieczenia ładunku, ale platforma stanowi wyjątkowe wyzwanie. Nie ma boków ani blatów, aby pomóc utrzymać ładunek na miejscu. Dzięki temu ładowanie i rozładowywanie ładunku jest łatwiejsze, ale znacznie trudniejsze jest trzymanie go na miejscu podczas podróży. W innych przyczepach źle zabezpieczony ładunek może ulec uszkodzeniu w skrzyni ładunkowej – jednak na otwartej przyczepie natychmiast rozpadnie się po drodze. Rezultatem są zazwyczaj utracone towary, opłaty lub grzywny, a nawet uszkodzenia ciała. Ważne jest, aby użyć odpowiedniego typu mocowania ładunku. Łańcuchy mogą działać dla większych obiektów, ale dla innych będziesz potrzebować pasków.

Ostatnią istotną różnicą przy zabezpieczaniu ładunków do przyczepy otwartej jest to, czy potrzebujesz plandeki. Niektóre ładunki wymagają plandeki, aby umożliwić szybkie podróżowanie autostradą bez rozsypywania się towaru. Innym razem możesz potrzebować ochrony swoich towarów przed deszczem lub innymi zjawiskami pogodowymi.

Regularnie sprawdzaj swój ładunek

Podczas długich podróży może wydawać się, częste kontrolowanie ładunku to strata cennego czasu. Jednak ciągłe przesuwanie się towarów może spowodować uwolnienie ładunku od początkowych prób jego zabezpieczenia. Im szybciej wyłapiesz te problemy, tym mniej prawdopodobne jest, że doprowadzą one do jakiejkolwiek szkody. Kilka minut tu i tam w podróży jest warte tego, aby uniknąć przystanku z powodu zniszczonego ładunku.

Skontaktuj się z firmą King ze Słupska w sprawie części do przyczep i akcesoriów

Jeśli myślisz o kupieniu pierwszej przyczepy i nie wiesz od czego zacząć, fachowi doradcy z firmy King chętnie odpowiedzą na wszelkie twoje pytania i pomogą znaleźć właściwą przyczepę. Odwiedź stronę internetową www.i-king.pl aby poznać szczegóły oferty.