Czyszczenie samochodu Warszawa

0
1252
czyszczenie samochodu Warszawa

Dbasz o swoje auto więc w tym celu raz w tygodniu odwiedzasz myjnię samochodową? A czy wiesz, że tak samo jak z zewnątrz należy dbać również o wnętrze samochodu? Kompleksowe czyszczenie możesz wykonać samodzielnie, wystarczy tylko, że zaopatrzysz się w odpowiednie środki do tego przeznaczone. Jeżeli natomiast masz wątpliwości co do swoich umiejętności to najlepiej będzie kiedy skorzystasz z pomocy profesjonalistów. W samym centrum Warszawy zlokalizowanych jest kilkanaście firm zajmujących się praniem i odkurzaniem tapicerki samochodowej. Do jednych z bardziej popularniejszych należy AUTO-SERWIS „GA-JAN” lub „W-SPA” ręczna myjnia samochodowa. Jeżeli zastanawiasz się jaki serwis spełni wszystkie Twoje oczekiwania polecamy Ci abyś wcześniej zapoznał się z ich ofertą. Większość tego typu warszawski firm posiada swoje strony internetowe – znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące zakresu wykonywanych usług oraz cennik. Zapoznaj się także z opiniami innych kierowców.

Chcesz wiedzieć jak wygląda proces kompleksowego czyszczenia wnętrza auta? Usługa ta niezależnie od firmy oparta jest miej więcej na tych samych krokach. Krok pierwszy to dokładne odkurzenie całego samochodu – czynność ta wykonywana jest przy pomocy specjalnego odkurzacza, jest to niezbędne aby pozbyć się wszystkich okruszków, piasku i innych brudów. Jeśli masz psa lub kota, którego często zabierasz ze sobą w podróż zapewne masz problem z sierścią. Na szczęście wiele firm oferuje również specjalną usługę usuwania zwierzęcego futerka z tapicerki przy użyciu profesjonalnych szczotek.

czyszczenie samochodu WarszawaKrok drugi to ręczne pranie tapicerki do tego celu pracownik firmy posługuje się specjalną myjką oraz środkami czyszczącymi, które usuną wszelkie plamy i zabrudzenia z tapicerki. Kolejny krok to neutralizacja brzydkich zapachów i wyczyszczenie wszystkich pozostałych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych tj.: deska rozdzielcza, podłokietniki, listwy progowe, części podsufitki itp. Ostatnim krokiem jest umycie wszystkich lusterek oraz szyb od wewnętrznej strony auta. Można także skorzystać z dodatkowej usługi jaką jest odgrzybianie/dezynfekcja klimatyzacji.

Cena skorzystania z kompleksowego czyszczenia wnętrza auta różni się w zależności od firmy świadczącej usługi oraz od zakresu ich wykonania – jeżeli masz takie życzenie możesz zrezygnować z któregoś z wyżej wymienionych etapów. W większości przypadków koszty wahają się w granicach 200-300 zł. Pamiętaj o tym, że jest to wydatek jednorazowy, czyszczenie samochodu należy wykonywać co najmniej raz, dwa razy do roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ