Zostań doradcą w salonie BMW

0
4352
Zostań doradcą w salonie BMW

Czy są Państwo od dawna związani z motoryzacją? Samochody są od najmłodszych lat Państwa pasją? A może właśnie są Państwo na etapie szukania nowego zatrudnienia, albo chcą zmienić to aktualne? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszym aktualnym ofertom pracy, dostępnych we wszystkich salonach BMW w Polsce. Jeśli cechuje Państwa troskliwość, wyrozumiałość, kreatywne podejście do powierzonych zadań i doza zrozumienia dla innych ludzi, doskonałym stanowiskiem może okazać się praca jako nasz doradca do spraw sprzedaży samochodów w salonie BMW.  W dalszej części opowiemy pokrótce co należy do obowiązków tego typu doradcy, czym musi się zajmować i o czym pamiętać: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/doradca-ds-sprzedazy-samochodow/

Doradca w salonie BMW musi cechować się także opanowaniem, chętnym udziałem w dyskusjach. Do obowiązków naszych doradców należy między innymi realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów, akcesoriów, produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych, a także aktywne pozyskiwanie nowych oraz potencjalnych klientów. Nasi doradcy zajmują się także rozbudowywaniem bazy danych klientów indywidualnych, samodzielnym procesem sprzedaży, budowaniem długofalowych relacji z klientem i ciągłym podnoszeniem zadowolenia obsługiwanych klientów. Zależy nam także na tym, aby nasi doradcy budowali pozytywny wizerunek marki poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach sprzedażowych i raportowali w systemie CRM wszystkie aktywności handlowe. Staramy się również o to, aby nasi doradcy ciągle monitorowali rynek i rekomendowane aktywności, które mogą wzmocnić pozycję marki. Od naszych doradców oczekujemy posiadania prawa jazdy kategorii B, minimum rocznego doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży, zainteresowania branżą motoryzacyjną oraz kreatywnego podejścia do powierzonych zadań i gotowości szybkiego uczenia się. Ważna jest dla nas także dyspozycyjność i znajomość języków obcych. Zatrudnieni przez nas doradcy otrzymują umowę o pracę i gwarancję stabilnych warunków zatrudnienia. Oferujemy także wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy, służbowy telefon i komputer, a także możliwość wynajmu samochodu na dogodnych warunkach. Nasi doradcy otrzymują także kartę Multisport, możliwość udziału w ciekawych szkoleniach oraz w przyszłości możliwość awansu na wyższe stanowiska.

Jeżeli motoryzacja to Twój konik, a przy tym jesteś kulturalny, chętny do pomocy i posiadasz prawo jazdy kategorii B – oferta doradcy do spraw sprzedaż jest właśnie dla Ciebie. Zostań doradcą w salonie BMW już dziś!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ