Auta na wynajem długoterminowy – jest w czym wybierać!

0
482
Auta na wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy pojazdów to coraz chętniej wybierana forma finansowania. Wielu kierowców przekonuje się do idei wynajmu, który pod kilkoma względami i w konkretnych sytuacjach może być nawet korzystniejszy niż zakup gotówkowy, kredyt czy leasing. Do rozważenia tej opcji zachęca również coraz szersza oferta aut na wynajem długoterminowy – zarówno osobowych, jak i użytkowych. Wynająć można w zasadzie każdy popularny model dostępny na polskim rynku.

Samochody osobowe w ofertach wynajmu

Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się usługa wynajmu długoterminowego samochodów osobowych. Z tej opcji korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Jednym z powodów rosnącej popularności wynajmu jest łatwa dostępność tej formy finansowania i możliwość wliczenia w miesięczną ratę wszystkich kosztów eksploatacji pojazdu (oczywiście poza paliwem).

W ofertach wynajmu długoterminowego znajdziemy bardzo szeroki wybór pojazdów, w tym najnowszych i najbardziej pożądanych modeli osobowych. Nie ma znaczenia, czy szukasz dla siebie auta miejskiego, klasy średniej, premium czy luksusowego SUV-a. W wynajmie dostępne są samochody z praktycznie wszystkich segmentów, dowolnego producenta i w każdej wersji napędu (włącznie z coraz popularniejszymi „elektrykami”).

Samochody użytkowe – atrakcyjna opcja dla profesjonalistów

W ofertach wynajmu długoterminowego coraz częściej pojawiają się również modele użytkowe, czyli skierowane stricte do profesjonalistów. Mowa o samochodach dostawczych, busach, modnych pick-upach czy pojazdach o zabudowie specjalistycznej.

Biznes wykorzystujący takie samochody w swojej działalności jest mocno zainteresowany usługą wynajmu długoterminowego, na co kluczowy wpływ ma długa lista ważnych korzyści dla przedsiębiorcy, w tym:

  • Brak wysokiego kosztu początkowego, co docenią zwłaszcza przedsiębiorstwa chcące w krótkim czasie stworzyć całą flotę pojazdów użytkowych;
  • Brak kosztów stałych związanych z eksploatacją samochodów(serwis, przeglądy, nawet wymiana opon mogą zostać wliczone w kwotę miesięcznego czynszu);
  • Bardzo łatwa optymalizacja podatkowa– w przypadku pojazdów użytkowych przedsiębiorca ma możliwość zaliczenia całej miesięcznej raty w koszty uzyskania przychodu i jej 100% odliczenia w działalności;
  • Uproszczona procedura– wynajęcie samochodów użytkowych jest dużo łatwiejsze i szybsze w porównaniu z przejściem procedury leasingowej (nie wspominając już o kredytowej);

Obecnie w najlepszych ofertach wynajmu długoterminowego znajdziemy wszystkie najpopularniejsze modele pojazdów użytkowych, by wymienić tylko Peugeot Boxera, Mercedesa Sprintera, Forda Transita czy Citroena Jumpera. Co ciekawe, serwisy internetowe specjalizujące się w wynajmie długoterminowym, oferują również budzące coraz większe zainteresowanie auta dla profesjonalistów z napędem elektrycznym (np. Citroen e-Berlingo czy Mercedes EQV).

Wybierz korzystną ofertę dla siebie lub Twojej firmy

Aby w pełni docenić korzyści z wynajmu długoterminowego samochodu osobowego czy użytkowego, w pierwszej kolejności należy znaleźć najlepszą dostępną ofertę – a uwierz, że warunki proponowane przez poszczególne firmy mogą się znacząco różnić.

Najkorzystniejszą ofertę wynajmu długoterminowego możesz znaleźć samodzielnie korzystając z platformy iBemo. To bardzo proste – wystarczy, że wyszukasz interesujący Cię model, sprawdzisz proponowaną wysokość miesięcznego abonamentu i wyślesz zapytanie. W odpowiedzi doradca iBemo przedstawi Ci konkretną ofertę wraz z umową, którą możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z domu czy z biura.

Więcej o wynajmie długoterminowym auta z pomocą iBemo przeczytasz na stronie https://ibemo.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ