Suzuki S-Cross Hybrid – rodzinny SUV w bardzo dobrej cenie

0
388
Suzuki S-Cross Hybrid

Jeszcze kilkanaście lat temu oczywistym wyborem dla rodziny były vany i minivany. Dziś tę funkcję przejęły SUV-y, które są samochodami funkcjonalnymi, bardzo wygodnymi i bezpiecznymi, a do tego świetnie wyglądającymi. W ten opis idealnie wpisuje się najnowsza generacja Suzuki S-Cross Hybrid. Napęd hybrydowy zapewnia dobrą dynamikę i niskie koszty eksploatacji, co w dobie wysokich cen paliw ma podwójne znaczenie. Na tym jednak lista zalet tego modelu się nie kończy, a o szczegółach przeczytasz w naszym artykule.

Napęd hybrydowy, który gwarantuje duże oszczędności

Wybór nowego samochodu często jest dziś dyktowany kwestiami ekonomicznymi. Nie tyle chodzi o samą cenę zakupu, co o przyszłe koszty użytkowania auta. Dlatego widać wyraźny wzrost zainteresowania modelami elektrycznymi oraz hybrydowymi.

W tym kontekście bardzo ciekawie prezentuje się oferta japońskiego producenta. Suzuki ma w swojej gamie zarówno modele z klasycznym napędem hybrydowym, jak i hybrydy typu mild hybrid. To drugie rozwiązanie zastosowano w Suzuki S-Cross Hybrid.

Technologia mild hybrid polega na tym, że silnik benzynowy – w tym przypadku 1.4 BOOSTERJET – jest wspomagany przez generator elektryczny ISG 48V dodatkową mocą do 10 kW oraz dodatkowym momentem obrotowym do 50 Nm.

Dzięki temu auto jest wyraźnie bardziej dynamiczne, a przy tym zużywa mniej paliwa. Co ważne, technologia mild hybrid słynie z niezawodności i całkowitej bezobsługowości, a to także ma duży wpływ na koszty eksploatacji pojazdu.

Znakomity poziom wyposażenia

Suzuki S-Cross Hybrid wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli tym, że już w podstawowym wariancie wyposażenia oferuje dostęp do najważniejszych elementów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bez dopłaty otrzymujemy takie rozwiązania, jak reflektory LED Hi/Low, system Dual Sensor Brake Support ( chroniący przed ryzykiem kolizji), manualną klimatyzację, adaptacyjny tempomat czy kamerę cofania.

Jeśli oczekujesz czegoś więcej, to możesz zdecydować się na wersję Premium Plus lub Elegance. Tutaj Suzuki S-Cross Hybrid oferuje już elementy wyposażenia znane z klasy premium, w tym podgrzewane fotele przednie, automatyczną klimatyzację dwustrefową, system bezkluczykowy czy panoramiczny dach.

Poznaj cenę Suzuki S-Cross Hybrid

S-Cross Hybrid to bardzo dobrze sprzedający się samochód, o czym świadczy też fakt, że trudno jest dziś znaleźć egzemplarze dostępne od ręki. Polscy nabywcy doceniają ten model nie tylko za nowoczesny i oszczędny napęd, ale również atrakcyjną cenę, która kusi do zakupu.

Aby otrzymać indywidualną ofertę na Suzuki S-Cross Hybrid, skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki, który posiada salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

W ofercie MM Cars Suzuki znajdziesz również pełną gamę usług serwisowych oraz szeroki wybór części do Suzuki S-Cross w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

Więcej o Suzuki S-Cross Hybrid przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/suzuki-s-cross-hybrid-katowice-cena-jazda-testowa-promocja-uzywane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ