Bezpieczna podróż flotą POLCAR

0
1186
Bezpieczna podróż flotą POLCAR

Doświadczeni kierowcy czy sprawdzona firma przewozowa to nie wszystko. By móc zagwarantować pełne bezpieczeństwo podróży niezbędne są również nowoczesne, w pełni sprawne pojazdy. Wybierając przewoźnika, szczególną uwagę powinno zwrócić się na flotę.

Marka pojazdu jest ważna

Nie od dziś wiadomo, że wybierając auto, jego marka jest niezwykle ważna. Zwykle chętniej decydujemy się na pojazdy firm motoryzacyjnych, które słyną z bezpieczeństwa, solidności i wysokiej jakości. Jedną z takich marek jest właśnie Mercedes-Benz. Ze względu na te cechy firma POLCAR zdecydowała się na utworzenie swojej floty wyłącznie z pojazdów marki Mercedes-Benz – http://www.polcarbus.com/flota-pojazdow.html.

Zalety busów Mercedes-Benz, które tworzą flotę POLCAR

Są to przede wszystkim nowoczesne, wygodne i niezawodne środki transportu, które cechuje niezwykle wysoki komfort. Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie postojowe oraz regulowane siedzenia, dzięki czemu nawet najdłuższa podróż wcale nie jest taka straszna. POLCAR (http://www.polcarbus.com/) dba o bezpieczeństwo swoich pasażerów, dlatego każdy bus wyposażony jest w ogranicznik prędkości do 130 km/h.

Jak jeszcze POLCAR dba o bezpieczeństwo swoich pasażerów?

Nawet najnowocześniejszy pojazd nie będzie służył dobrze, gdy nie będzie on w pełni sprawy. POLCAR ma tego pełną świadomość, dlatego pojazdy regularnie poddawane są przeglądom technicznym oraz stale są monitorowane pod kątem nawet najdrobniejszych usterek. Sprawny, bezpieczny pojazd jest niczym bez dobrego, wykwalifikowanego kierowcy. Pasażerowie firmy przewozowej POLCAR mogą więc liczyć na doświadczonych kierowców, których cechuje wysoka kultura osobista. Dodatkowo każdy pasażer na czas podróży zarówno na terenie kraju, jak i za granicą objęty jest darmowym ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Dlaczego warto skorzystać z usług POLCAR?

POLCAR to nie tylko bezpieczeństwo podróży nowoczesną flotą pojazdów marki Mercedes-Benz. To również terminowość, transport od drzwi do drzwi czy atrakcyjne ceny. Kierowcy biegle władają językiem niemieckim, dlatego zadbają o przyjazną atmosferę dla pasażerów niemówiącym po polsku. Firma zajmuje się również przewozem paczek. Wystarczy skontaktować się z POLCAR, a pracownicy zajmą się wszystkim za Ciebie. Kiedy zmieni Ci się plan podróży, nie musisz się niczym martwić. POLCAR umożliwia swoim pasażerom darmową zmianę terminu podróży. Możesz również dokonać rezerwacji miejsca online lub przez telefon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ