BMW Kraków

0
1481
BMW Kraków

Samochody BMW są jednymi z popularniejszych i najchętniej kupowanych. Na początek krótka lekcja historii. „Bayerische Motoren Werke” bo tak brzmi pełna niemiecka nazwa koncernu BMW został założony w roku 1916, jednak produkcja samochodów rozpoczęła się dopiero w 1928r. Wtedy to także powstał pierwszy model, który nazwany został przez właścicieli Dixi. Rok po tym wydarzeniu auta opuszczające fabrykę będą sygnowane nazwą BMW.
W Krakowie znajdziesz jedne z większych salonów sprzedaży samochodów marki BMW. Są to: Autoryzowany Dealer i Serwis BMW M-Cars, Dobrzański Dealer BMW oraz Centrum BMW. Wszystkie trzy salony zlokalizowane są w niewielkiej od siebie odległości. Jeżeli więc jesteś fanem aut marki BMW i rozważasz jego zakup w najbliższym czasie wizyta w jednym z tych salonów powinna być punktem obowiązkowym. Masz już upatrzony konkretny model? Podczas wizyty w salonie będziesz mógł go dotknąć, usiąść za kierownicą ale także skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem salonu, który udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat określonego modelu oraz odpowie na każde Twoje pytanie.BMW Kraków
Dealerzy oferują swoim klientom sprzedaż aut zarówno nowych jak i używanych. BMW M-Cars ma również coś dla fanów motocykli – w salonie znajdziesz jedne z najbardziej pożądanych modeli motocykli BMW.
Oprócz tego w salonach użytkownicy pojazdów marki BMW skorzystać mogą z nowoczesnego serwisu napraw mechanicznych; autoryzowanego, certyfikowanego serwisu blacharsko – lakierniczego, stacji diagnostycznej oraz myjni samoobsługowej.
W autoryzowanych punktach sprzedaży aut marki BMW bez problemu znajdziesz samochód na własną kieszeń – niezależnie od tego czy szukasz klasycznego, eleganckiego auta czy niewielkiego sportowego samochodu. Jeżeli budżet nie pozwala na zakup nowego auta świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty sprzedażowej samochodów używanych. Zazwyczaj klienci obawiają się zakupu aut używanych – w tym, konkretnym wypadku jest to zupełnie nie potrzebne. Używane samochody są wcześniej bardzo dokładnie sprawdzone a dopiero potem sprzedawane.
Planując zakup nowego samochodu możesz skorzystać z opcji jazdy próbnej, na którą należy umówić się kilka dni wcześniej. Kupując samochód w jednym z autoryzowanych salonów sprzedaży możesz być pewny swojego zakupu, na każdy samochód otrzymasz bowiem gwarancję. W sytuacji kiedy Twoje auto zacznie szwankować lub ulegnie jakiejś awarii wystarczy, że skontaktujesz się z salonem i korzystasz z usługi bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ