Gdzie serwisować Toyotę w Warszawie?

0
1663
Gdzie serwisować Toyotę w Warszawie?

Aby nasz samochód długo i bezawaryjnie nam służył, musi być odpowiednio serwisowany, a właściciel powinien dołożyć wszelkich starań, by wszystko działało jak należy. Często posiadając auto nie wiemy gdzie udać się na naprawy blacharskie czy okresowe przeglądy. Nie inaczej jest w przypadku statystycznego właściciela Toyoty. Serwis w Warszawie, zasługujący w tym przypadku na wyróżnienie, to na pewno Toyota Radość, zlokalizowany przy ul. Patriotów. Co tutaj załatwimy i dlaczego właśnie oni?

Zakup samochodu

Przede wszystkim możemy się tu udać po samochód. W ofercie znajduje się wiele modeli – zarówno tych nowych, jak i używanych. Co jakiś czas urządzane są wyprzedaże, dzięki którym możemy sporo zaoszczędzić. Mile widziany jest tu zarówno klient indywidualny, jak i biznesowy. Toyota to sprawdzona marka, a ich model Yaris był najlepiej sprzedającym się samochodem w 2017 roku. Wyprzedził nawet Skodę oraz Volkswagena. Jest to niebywały sukces, ale i potwierdzenie, że ta japońska marka jest jedną z ulubionych Polaków. W salonie znajduje się na ekspozycji około 14 samochodów, warto się wybrać na jazdę próbną jednym z nich. Doradcy podpowiedzą jak najlepiej skonfigurować swój przyszły samochód – dobiorą wyposażenie tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność przy zakładanym budżecie.

Serwis samochodu

Co jakiś czas oczywiście trzeba sprawdzić czy w samochodzie wszystko gra. Najlepiej aby auto diagnozowali specjaliści na najlepszym sprzęcie. Niezwykle ważny jest również czas – nie chcemy zbyt długo pozostawać bez środka komunikacji. We wspomnianym wyżej warszawskim serwisie Toyoty mamy do dyspozycji aż trzynaście stanowisk. Dzięki temu bardzo szybko i sprawnie sprawdzimy czy wszystko działa jak należy, otrzymamy diagnostykę układu elektrycznego, hamulcowego czy silnika. Jeżeli mamy jeszcze gwarancję, to również tutaj otrzymamy fachową pomoc. Jeżeli będziemy brać udział w kolizji, możemy tutaj zamówić usługę holowania. Zakupimy tu również części zamienne.

Serwis blacharsko- lakierniczy

Każdy wie, jak bardzo boli posiadacza samochodu rysa czy wgniecenie w karoserii. Niestety, wypadki zdarzają się niezależnie od marki. W tym miejscu znajdziemy kompleksową pomoc jeżeli stłuczka nie będzie z naszej winy – zostawimy auto i rozliczymy się bezgotówkowo. Najwyższej jakości lakiery oraz lakierowanie w bezpyłowych komorach lakierniczych sprawią, że po niemiłym incydencie nie zostanie ani śladu.

Na koniec warto dodać, że salon Toyota Radość dba nie tylko o wnętrze, ale i to, co go otacza – oczekując na sprawdzenie lub naprawdę naszego samochodu możemy usiąść w znajdującym się do0okoła… ogrodzie japońskim, który szczególnie imponująco wygląda latem. To oczywiście nie jedyne usługi  tego serwisu Toyoty w Warszawie – pełną ofertę znajdziesz na https://www.toyota-radosc.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ