Jazdy doszkalające Bemowo

0
1346
jazdy doszkalające Bemowo
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przygotowujesz się do swojego pierwszego egzaminu na prawo jazdy? Mimo 30 godzin zajęć praktycznych w dalszym ciągu czujesz się niepewnie za kierownicą? Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie skorzystanie z jazd doszkalających. W ten sposób przypomnisz sobie wszytko czego do tej pory się nauczyłeś a także zapanujesz nad najczęściej popełnianymi błędami. Jazdy doszkalające sprawdzają się świetnie nie tylko w przypadku przyszłych kierowców ale także i tych osób, które od kilku lat posiadają prawo jazdy a mimo to z jakiś przyczyn dopiero teraz zdecydowały się na zakup swojego pierwszego samochodu. Zanim wyruszysz w swoją pierwszą trasę odśwież swoją wiedzę! Jeżeli chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie kilka dodatkowych lekcji z profesjonalnym instruktorem przyda Ci się z pewnością.

Obecnie jazdy doszkalające znajdują się w ofercie każdego ośrodka szkoleniowego przyszłych kierowców. Na warszawskim Bemowie jedną z takich szkół jest szkoła jazdy „EXPERT”, która kieruje tę konkretną usługę przede wszystkim do osób:
– przed przystąpieniem do państwowego egzaminu praktycznego,
– po niezaliczonym egzaminie praktycznym,
– posiadających prawo jazdy ale niepewnych swoich umiejętności,
– z dłuższą przerwą od prowadzenia samochodu.

Jedna godzina jazdy z instruktorem w zależności od szkoły jazdy to koszt w granicach 50-60 zł. Większość warszawskich szkół jazdy posiada swoje internetowe, znajdziesz tam m.in. informacje odnośnie ceny oraz harmonogramu jazd doszkalających.

jazdy doszkalające BemowoZdecydowałeś się już na konkretny ośrodek? Świetnie, nie zapomnij zapytać o pakiet jazd doszkalających – będzie to korzystniejsze dla Twojego portfela i Ciebie. Taki pakiet to zazwyczaj 10 godzin jazdy w cenie 450 zł co wychodzi dużo taniej niż w przypadku wykupienia jednej czy dwóch godzin. Wraz z pakietem bardzo często kursanci mogą skorzystać także z dodatkowych zajęć teoretycznych – idealne rozwiązanie dla tych, którzy w dalszym ciągu mają problem z przepisami ruchu drogowego.

Podsumowując, jeżeli w dalszym ciągu nie czujesz się pewnie prowadząc samochód lub popełniasz dużo błędów nie wahaj się tylko skorzystaj z możliwości odbycia kilku godzić jazd pod okiem instruktora. Im więcej czasu spędzisz za kółkiem z osobą doświadczoną tym lepiej. Uwierz nam, że z każdą kolejną godziną jazda samochodem będzie Ci się wydawać coraz łatwiejsza. Zwróć uwagę na błędy jakie popełniasz, uważnie słuchaj instruktora, trzymaj się jego zaleceń i wskazówek a dzięki temu będziesz jednym z najlepszych kierowców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ