Myjnia 24h

0
1235
myjnia

Dla wielu z nas czysty, lśniący samochód to podstawa – chyba nikt nie lubi podróżować brudnym i zakurzonym autem, prawda? Większość myjni samochodowych pracuje w wyznaczonych godzinach, od poniedziałku do piątku. Myjnie samochodowe czynną całą dobę można spotkać głównie w większych miastach. Tak szybko jak pojawiły się na polskim rynku tak szybko zyskały sporą rzeszę zwolenników. Nic w tym dziwnego, bowiem nie każdy ma czas aby w ciągu dnia wyrwać się z pracy aby umyć samochód. Coraz więcej osób korzysta z myjni w bardzo wczesnych godzinach porannych np. w trakcie powrotu z nocnej zmiany lub późnym wieczorem.
Całodobowymi myjniami samochodowymi są zazwyczaj myjnie bezdotykowe oraz myjnie automatyczne zlokalizowane przy stacjach benzynowych. Według ostatnio przeprowadzonych badań, najnowsze dane statystyczne dowodzą, że co drugi kierowca korzysta właśnie z usług myjni bezdotykowych. Są one bardzo proste w obsłudze, tutaj to my decydujemy o tym jak długo będziemy myć samochód. Tego typu myjnie pracują w czterech trybach – mycie, spłukiwanie, woskowanie, nabłyszczanie.
myjniaMyjnia automatyczna 24h może pochwalić się szybkością ale niestety też i znacznie mniejszą dokładnością. Korzystając z takiej myjni musisz mieć na uwadze to, że nie wszystkie zaschnięte zabrudzenia zostaną usunięte z karoserii. Wielu kierowców zastanawia się czy to bezpieczne? Tak, jak najbardziej z karoserią nie ma prawa stać się nic złego, większość myjni automatycznych wyposażonych jest w najlepsze sprzęty i preparaty czyszczące.
Oprócz myjni bezdotykowych oraz automatycznych w Warszawie znajdują się myjnie ręczne, w których pracownicy przez 24 godziny na dobę dbają o nasze samochody. Nie da się ukryć, że myjnie ręczne charakteryzują się niebywałą skutecznością i dokładnością. Jeżeli jesteś wymagającym klientem to wybór tego typu myjni będzie strzałem w dziesiątkę!
Nie masz pewności czy w Twoim mieście znajduje się myjnia otwarta przez 24 godziny na dobę? Skorzystaj z internetu! Zapoznaj się z rankingiem najlepszych myjni samochodowych w okolicy. Znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące m.in. godzin otwarcia, rodzaju myjni, zakresie wykonywanych usług a także cennik.
Pamiętaj, aby regularnie czyścić swój samochód, co najmniej raz na miesiąc lub częściej w zależności od potrzeb. Dzięki temu Twoje auto będzie wyglądać świetnie nawet po kilku latach użytkowania.
Szybko, tanio, dla każdego, o każdej porze dnia i nocy! – tym jednym zdaniem można by określić myjnie otwartą 24h.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ