Szybka zmiana koloru karoserii za pomocą folii 3M

0
865

3M to amerykańska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wszelakich wyrobów, takich jak tworzywa sztuczne, czy materiały ścierne, a także elektroniczne.

Folię pochodzące z tej właśnie firmy służą do obklejania samochodów wszystkich marek i dają świetny wizualny efekt. Zmiana koloru samochodu często wiąże się z ogromnym kosztem, oraz długotrwałym procesem, który nie zawsze będzie zadowalający dla użytkownika. Folie 3M to nowoczesna technologia, za sprawą której odmienisz wygląd swojego samochodu, oraz nie wydasz na to fortuny. Materiał z którego wykonana jest okleina to nietoksyczne, oraz całkowicie bezpieczne dla Twojego samochodu tworzywo sztuczne. Przy zmianie koloru samochodu tą techniką nie musisz martwić się o niedociągnięcia, czy jakość wykonania – folie 3M są plastyczne i każdy zakład specjalizuajcy się w nakładaniu folii z łatwością nałoży i dopasuje rozmiar, kolor i rodzaj folii.

Rodzaje folii 3M

Do wyboru mamy wiele rodzai folii, m.in. matową, carbonową, satynową, połyskującą, szczotkowaną, kameleon, oraz wiele nowości, które cały czas trafiają na rynek. Tak naprawdę możliwości przy wyborze i nałożeniu folii są nieograniczone, więc z pewnością znajdziesz idealną dla siebie.

Nałożenie folii jest szybkie i bezpieczne dla lakieru Twojego samochodu. Warsztaty specjalizujące się w nakładaniu tego rodzaju okleiny zadbają o to, aby folia dobrze przylegała do Twojego samochodu, oraz nie powodowała problemów w dalszym użytkowaniu samochodu. Dodatkową zaletą folii 3M jest fakt, że cena materiału, oraz montażu jest nieporównywalnie niższa, niżeli cena pełnego lakierowania samochodu.

Kolejnym aspektem przemawiającym za wyższością folii 3m nad lakierowaniem samochodu jest możliwość natychmiastowej zmiany koloru karoserii. Folie 3M są tak samo łatwe w montażu, jak i demontażu.Wystarczy parę chwil, by pozbyć się starej, niechcianej warstwy i już można nałożyć nową, świeżą warstwę w innym kolorze, lub rodzaju.

Zmienianie koloru samochodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe, przyjemne i tanie – wybierz kolor i rodzaj folii, a Twój samochód odmieni się w mgnieniu oka nie do poznania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ