Wielkomiejski charakter Alfy Romeo Mito

0
1524

Alfa Romeo Mito i jego dwie nowoczesne miejskie odsłony, to wybór dla kierowców, którzy lubią wyzwania, ale jednocześnie cenią sobie pełną wygodę podczas przemierzania zatłoczonych ulic. Łączą w sobie to wszystko, co powinno posiadać miejskie auto: elegancję, drapieżność, poczucie bezpieczeństwa. Są jak sprawdzeni partnerzy, na których zawsze można liczyć. Obie wersje – Super i Veloce – mają w sobie to „coś”.

Mito w wersji standard dla ceniących styl

Alfa Romeo Mito to jeden z bardziej wyrazistych samochodów, które poruszają się obecnie po polskich drogach. Projektanci podkreślili jego indywidualizm, nie przesadzając jednak i nie kierując się w stronę groteski. Tak otrzymali kompakt, który doskonale sprawdza się w miejskich warunkach. Trudno przejść obok niego obojętnie. Jest wyrazisty. Władczy. Elementy charakterystyczne dla marki podkreślają przywiązanie do tradycji, jednak linia nadwozia subtelnie wymyka się tym ramom. Nowoczesne wzornictwo przypadnie do gustu tym, którzy cenią przede wszystkim stylowe, komfortowe auta, z lekko sportowym zacięciem, widocznym zwłaszcza po zajęciu miejsca za kierownicą.

Mito w wersji Super dla zapalonych jeźdźców

Alfa Romeo nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zaproponowała kierowcom czegoś jeszcze ciekawszego. I tak otrzymaliśmy dwie zadziorne wersje Mito. Pierwsza z nich, Super, to nic innego jak świetnie wyposażony, sportowy kompakt, dla którego żadne warunki nie będą nie do przejścia. Nadwozie jest jeszcze bardziej eleganckie i zarazem drapieżne. To samochód, który mówi: „Na co czekasz, wsiadaj!”, proponując doskonałe możliwości jezdne. Model sporo czerpie ze zmysłowych rozwiązań zastosowanych w Giulii – widać to zwłaszcza w stylistyce nadwozia oraz zastosowanych dodatkach. Lekkie materiały i subtelne linie podkreślają charakter wersji Super, stworzonej do zdobywania kolejnych miejskich zaułków.

Mito w wersji Veloce dla estetów

Druga dostępna w sprzedaży wersja Alfy Romeo Mito jest hołdem dla kierowców ceniących sobie estetyczne wykończenie i nieśmiertelną elegancję. „Niezbędne piękno”, jak sama marka mówi o tym modelu, to przede wszystkim niepowtarzalne, luksusowe wzornictwo, pełne miękkich, ale zarazem drapieżnych linii i delikatnych wgłębień. Wiele do powiedzenia ma również unikatowa kolorystyka – głęboki chabrowy kolor nadwozia doskonale kontrastuje z antracytowymi szarościami detali, jeszcze silniej akcentując ekskluzywność modelu. Dodatki z włókna węglowego, wyposażenie oraz dopracowane w każdym szczególe wnętrze sprawiają z kolei, że Mito Veloce wciąż pozostaje sportowym autem, które prowadzi się z przyjemnością.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ