Wybór odpowiednich łożysk stożkowych

0
1899
Wybór odpowiednich łożysk stożkowych

Firma Akcesoria CNC powstała w Augustowie w 2005 roku. Od samego początku jej założenia nastawieni jesteśmy na najwyższą jakość usług oraz szeroki asortyment towarowy. Naszym klientom zapewniamy duży wybór produktów oraz ekspresową wysyłkę zamówionego towaru.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo m.in. elementy automatyki, elementy mechaniki, elementy sterowania numerycznego CNC, silniki elektryczne, profile aluminiowe, sprzęgła i przekładnie oraz tworzywa sztuczne i węże techniczne. Jesteśmy przedsiębiorstwem, w którego asortymencie znajdziesz części zamienne do praktycznie każdego urządzenia i maszyny m.in. pasy klinowe, łożyska, koła zębate, pasy zębate oraz silniki krokowe. Zajmujemy się także techniką liniową, więc nie może zabraknąć w naszej ofercie prowadnic szynowych, łożysk liniowych oraz tulei ślizgowych. Ponadto oferujemy koła łańcuchowe, łożyska stożkowe – https://www.ebmia.pl/lozyska-rolki-tuleje-slizgowe-lozyska-stozkowe-c-196_140_1329.html śruby trapezowe oraz wiele innych przydatnych części zamiennych.

Zdjęcie 8

W stałej ofercie mamy ponad 100 tysięcy pozycji najlepszych i najbardziej znanych producentów m.in. BISON-BIAL, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA. Dzięki temu każdy z klientów może wybrać odpowiedni produkt dopasowany nie tylko do swojego urządzenia, ale także do możliwości finansowych. Stała współpraca, jaką nawiązaliśmy z wieloma producentami oraz dystrybutorami pozwala nam na bardzo szybką realizację nawet bardzo dużych i nietypowych zamówień. Z naszych usług skorzystało ponad 20 tysięcy klientów i ta liczba stale rośnie. Jest to dla nas największa nagroda za trud, jaki wkładamy w prowadzenie oraz rozwój tego biznesu. Nie byłoby to możliwe bez profesjonalnej obsługi oraz pracowników, którzy za sprawą swojego doświadczenia potrafią bardzo szybko doradzić klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Zdjecie 3

Nie można także zapomnieć o drobniejszych elementach, jakie wchodzą w skład naszej oferty. Są to m.in. narzynki, gwintowniki, wiertła, narzędzia ora oprawki narzędziowe, noże tokarskie, narzędzia pneumatyczne, frezy oraz wiele innych drobnych produktów. Dzięki temu asortymentowi jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych sklepów w kraju.

Zdjęcie 2

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego https://www.ebmia.pl , w którym znajdziesz posegregowane grupy produktów. Pozwala to na szybkie odnalezienie interesującego Cię asortymentu oraz dobranie odpowiedniego rozmiary lub modelu części zamiennej. Każdy z naszych klientów może liczyć na wyjątkowe traktowanie oraz opiekę naszych pracowników. Gorąco polecamy i zapraszamy do współpracy.

Zdjęcie 9

[Głosów:3    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ