Wynajem samochodów dla firm w Warszawie – ile to kosztuje?

0
971
Wynajem samochodów dla firm w Warszawie – ile to kosztuje

Coraz więcej firm decyduje się na wynajmowanie samochodów zamiast ich kupowania na własność. Ile trzeba będzie zapłacić za tego rodzaju usługę?

Wypożyczenie auta ma wiele zalet dla klientów biznesowych. Nic więc dziwnego, że na taką usługę decyduje się wiele firm. To atrakcyjna alternatywa zarówno dla leasingu, jak również dla kredytów samochodowych.

Dlaczego zatem warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu? Gdzie jest to możliwe? Z jakimi kosztami trzeba się wówczas liczyć?

Zalety wynajmu samochodów dla firm

Klienci biznesowi coraz częściej korzystają z wynajmu samochodów – nie tylko krótkoterminowo, ale również długoterminowo. Długoterminowy wynajem w tym właśnie przypadku może wynosić nawet do 12-24 miesięcy w zależności od potrzeb klienta.

Wśród najważniejszych korzyści związanych z wynajmem samochodu dla firmy znajdują się:

  • niskie koszty wstępne
  • ubezpieczenie OC i AC dla firmy
  • finansowanie obsługi serwisowej pojazdu
  • usługi sezonowej wymiany opon w cenie
  • łatwa likwidacja ewentualnych szkód na terenie całego kraju
  • dostęp do pojazdów zastępczych
  • możliwość rozliczenia fakturą zbiorczą

Oczywiście, warto także zaznaczyć, że jest to opcja przystępna cenowo. W tym przypadku wynajem samochodu wcale nie jest drogi!

Ile kosztuje długoterminowy wynajem auta?

W przypadku wynajmu trwającego przez jeden rok, ceny rozpoczynają się od około 1000-1100 złotych neto miesięcznie. Dodatkowo, trzeba także wpłacić kaucję w wysokości około 1500 złotych za samochód. Kaucja jest oddawana po zakończeniu okresu wynajmu.

Samochody posiadają także określony limit kilometrów miesięcznie. Najczęściej to limit 2000 kilometrów – w przypadku przejechania większej odległości trzeba zapłacić za tak zwany nadbieg. To najczęściej koszt około 15 groszy netto za każdy dodatkowo przejechany kilometr.

Gdzie można skorzystać z usług długoterminowego wynajmu samochodów dla firm?

Aktualnie takie właśnie usługi cieszą się coraz większym powodzeniem. Są one dostępne także w mieście Warszawa wypożyczalnia samochodów w stolicy może zaproponować klientom różnego rodzaju samochody do wyboru – małe auta w kategorii A, a także te większe w kategorii D. Koszty związane z wynajmem zależne są tedy od konkretnego pojazdu.

Z ofertami można zapoznać się już teraz za pośrednictwem internetu. Wystarczy tylko kilka minut, by zobaczyć co dokładnie mogą zaproponować różne wypożyczalnie samochodowe w Warszawie.

Wynajem auta na dłuższy termin może być zatem bardzo korzystną propozycją przeznaczoną dla każdego przedsiębiorcy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSamochody Citroën
Następny artykułJak prawidłowo holować auto?

Prawie od dziesięciu lat fascynuje się motoryzacją. Niedawno postanowiłem otworzyć własnego bloga, na którym będę dzielił się moją pasją jaką są samochody i motocykle.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ