Wyprzedaż samochodów demonstracyjnych Opel – okazja do zakupu świetnego auta!

0
2383

W ostatnich latach wielkim powodzeniem wśród kupujących cieszy się idea smart shopping. Zgodnie z nią kupujący wiedzą, czego chcą, ale czekają na odpowiedni moment, aby kupić swój upragniony produkt po bardzo atrakcyjnej cenie. Dla osób szukających nowoczesnego, bezpiecznego i atrakcyjnego auta, ale chcących je kupić znacznie taniej, doskonałą okazją jest wyprzedaż samochodów demonstracyjnych.

Wyprzedaż samochodów demonstracyjnych pozwala na zakup nowych pojazdów z niewielkim przebiegiem po cenach znacznie niższych, niż te, które trzeba zapłacić za auto nowe. Na początek wyjaśnijmy, czym są samochody demonstracyjne.

Samochody demonstracyjne w salonach

Samochody demonstracyjne posiada każdy salon samochody, zajmujący się sprzedażą nowych samochodów. Służą one do prezencji klientom w salonie, a także do wykonywania jazd próbnych. Jazdy próbne prowadzone są w towarzystwie pracowników salonu. Samochody mają niewielkie przebiegi, a maksymalny czas pełnienia roli auta demonstracyjnego to zazwyczaj dwa lata. Auta są cały czas na gwarancji producenta. Poza tym znajdują się pod ciągła opieką specjalistów z autoryzowanej stacji obsługi.

Warto też pamiętać, że samochody demonstracyjne to pojazdy w bogatych wersjach wyposażenia. Zatem można liczyć na komfortowe wyposażenie kabiny, lakier metalik, szereg systemów bezpieczeństwa a także nowoczesny i dynamiczny napęd.

Wyprzedaż samochodów demonstracyjnych w firmie Auto Żoliborz

Autoryzowany Salon Opla Warszawa, firma Auto Żoliborz, może pochwalić się duża ilością aut demonstracyjnych, oferowanych do sprzedaży. Firma prowadzi aż trzy salony na terenie stolicy i okolic, a z jej usług korzysta bardzo wielu nabywców prywatnych i firmowych. W związku z tym Auto Żoliborz utrzymuje potężną flotę aut demonstracyjnych. Co pewien czas są one wymieniane na nowe, po wejściu do sprzedaży modeli nowych, albo po faceliftingu.

Wyprzedaż samochodów demonstracyjnych obejmuje auta miejskie, samochody kompaktowe i luksusowe. Wielu klientów pyta o popularne modele kompaktowe, takie jak Opel Astra 4. Używane samochody demonstracyjne są zużyte w minimalnym stopniu. Za to można zaoszczędzić nawet kilkanaście procent wyjściowej ceny, przy najbogatszych wersjach wyposażenia.

Auta demonstracyjne to bardzo poszukiwane samochody używane. Warszawa jest tego przykładem, klienci stosujący się do zasad smart shopping potrafią „upolować” swój wymarzony model samochodu. Do tego, mogą też skorzystać z szeregu dodatkowych promocji (na przykład gratisowych opon zimowych). Auta nie trzeba też kupować za gotówkę, Auto Żoliborz oferuje ciekawe metody finansowania – skierowane zarówno do osób prywatnych jak i do firm, które często korzystają z różnych form leasingu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ