Opel Insignia – świetne auto dla kadry top management

0
1657

Coraz więcej firm w Polsce docenia swoich pracowników. W ramach wynagrodzenia, oprócz pieniędzy, firmy zapewniają pracownikom samochody służbowe. Jednym z najczęściej wybieranych aut dla kadry top management w Polsce jest elegancki Opel Insignia.

Sposobów na pozyskanie auta dla firmy jest dziś bardzo wiele. Najprostszy z nich to oczywiście kupno samochodów za gotówkę, ale równocześnie jest to najmniej popularne rozwiązanie.

Firmy mogą korzystać też z kredytu, który też nie należy do najchętniej wybieranych. Dla przedsiębiorców bardzo korzystne są inne opcje, takie jak leasing i wynajem długoterminowy.

Korzystny leasing dla dużych i małych firm

Opel jest jedną z firm, która oferuje bardzo korzystny leasing i to nie tylko dla dużych firm, ale też dla małych, których floty liczą do dziesięciu samochodów osobowych. Firma oferuje korzystny leasing, oferowany wspólnie z Getin Leasing. Pozwala on korzystać z wybranego, nowego auta przez okres od dwóch do sześciu lat. Leasing to najkorzystniejsza forma zdobycia auta przez firmę. Za samochód płaci się w formie miesięcznych rat, ale auta nie trzeba wykupywać na własność. Po zakończonym okresie leasingu, samochód oddaje się leasingodawcy, a firma może wziąć kolejne auto. Leasing jest o wiele łatwiejszy do uzyskania, niż kredyt. Poza tym ma on jeszcze jedną, wielką zaletę – całą wysokość miesięcznej raty leasingowej można wliczać w koszty działalności. Jest to zatem bardzo opłacalne.

Duże firmy wykorzystują floty, liczące często kilkaset aut. Leasinguje się małe auta dla przedstawicieli handlowych, średnie dla kierowników i specjalistów ds. sprzedaży i pojazdy klasy średniej wyższej oraz luksusowe dla kadry top management.

Opel Insignia – świetny samochód dla kadry top management

Firmy, leasingując auta, biorą pod uwagę wiele aspektów. Pierwszy to oczywiście cena pojazdu, która musi być adekwatna do oferowanej przez niego jakości i poziomu bezpieczeństwa. Wiele badań marketingowych potwierdziło, że firmy, leasingujące dla swoich pracowników bezpieczne samochody, są bardzo dobrze postrzegane.

Specjaliści biorą pod uwagę także koszty utrzymania auta a także jego awaryjność. Jeśli pojazd ma być reprezentacyjny, bierze się też pod uwagę jego prezencję.

Opel Insignia jest bardzo często wybierany jako samochód dla kadry top management. To samochód o bardzo ciekawej linii nadwozia, postrzegany jako pojazd elitarny. Flagowy okręt Opla zaskakuje jednak niskimi kosztami utrzymania, także w wersjach benzynowych. Poza tym auto ma świetne wyposażenie i jest bardzo bezpieczne. Wszelakich informacji na temat leasingu Opla Insignii udzielą pracownicy firmy Auto Żoliborz, posiadającej salony w Warszawie, Piasecznie i Ząbkach. Pomoga oni także dobrać odpowiednie auto i najlepszą wersję silnikową do potrzeb danej firmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ