Jeździsz dużo samochodem? Sprawdź, jak obniżyć koszty paliwa

0
1269
Jesteś kierowcą? Poszukaj banku dla siebie

Często korzystasz z samochodu? Jako kierowca możesz liczyć na pewne profity oferowane przez bank. Zanim więc założysz rachunek osobisty, lokatę czy konto oszczędnościowe, sprawdź na co zwracać uwagę przy wyborze banku.

Chociaż żaden kierowca nie wiąże się z bankiem na całe życie, warto już od samego początku osiągać korzyści z takiej współpracy. Odpowiednie konto osobiste, dostęp do kredytów samochodowych na preferencyjnych warunkach czy atrakcyjne formy finansowania wydatków związanych z codzienną eksploatacją pojazdu – oto główne czynniki, które determinują wybór przyjaznego banku dla kierowcy.

Bezpłatne konto osobiste

Bezpłatny rachunek bankowy to właściwie już standard. Dlatego musisz zadbać o to, aby konto osobiste nie wiązało się z pobieraniem przez bank opłat za jego prowadzenie.

Warto jednak iść o krok dalej, wybierając rachunek dający dostęp do atrakcyjnych akcji finansowych. Ciekawym rozwiązaniem jest promocja „Tankuj Korzyści” przygotowana przez Toyota Bank dla posiadaczy Moto Konta. Jej głównym założeniem jest zwrot wydatków na paliwo – nawet do 10%. Kierowca może liczyć również na dodatkowe benefity, np. bony paliwowe czy zwrot w wysokości 600 zł – przy zakupie nowych lub używanych pojazdów marki Toyota lub Lexus albo wyborze jednej z dostępnych form finansowania zakupu samochodów.

Kredyty samochodowe na korzystnych warunkach

Bank dla kierowcy musi oferować także korzystne kredyty samochodowe. Dostępne na preferencyjnych warunkach, powinny uwzględniać możliwości finansowe kredytobiorcy, a także jego plany względem użytkowanego samochodu.

Coraz większą popularnością wśród polskich kierowców cieszą się kredyty TCM oparte na tzw. efektywnym cyklu wymiany pojazdów. Dzięki niskiej wpłacie własnej i niskim ratom, można korzystać z samochodu bez konieczności angażowania wszystkich oszczędności, a następnie wymienić pojazd na nowy.

Dodatkowe usługi finansowe

Wydatki związane z bieżącą eksploatacją samochodu są dla wielu kierowców poważnym obciążeniem domowego budżetu. Warto więc poszukać takiego banku, który doskonale rozumie potrzeby właścicieli pojazdów, oferując produkty finansowe na preferencyjnych warunkach.

Przykładem jest usługa Comfort Pay oferowana przez Toyota Bank, w ramach której kierowca może rozłożyć na raty:

  • koszty serwisowania pojazdu,z
  • opłatę za ubezpieczenie OC i AC.

Jeżeli chcesz wybrać bank dla kierowcy, nie podejmuj pochopnej decyzji. Dokładnie przeanalizuj poszczególne oferty i sprawdź, która instytucja ma najwięcej do zaproponowania w tym zakresie. Im więcej parametrów porównasz, tym więcej zyskasz w kontekście długofalowej współpracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ