Oleje silnikowe ceramiczne i płyny hamulcowe – podstawa zabezpieczenia samochodu

0
450
Oleje silnikowe

Olej silnikowy stosujemy w naszych samochodach w celu redukcji tarcia występującego w jednostce napędowej spowodowanej bezpośrednim kontaktem poszczególnych jej elementów metalowych. Aby zapewnić jeszcze lepsze właściwości smarne, producenci nowoczesnych preparatów stosują dodatki w postaci cząsteczek ceramiki, które zapewniają skuteczniejsze działanie i pielęgnację. Poznaj ofertę sklepu Dbamtomam i przekonaj się jak najlepiej chronić swój samochód.

Oleje ceramiczne – jeszcze lepsze smarowanie

Dzięki wykorzystaniu właściwości ceramiki oleje silnikowe wykazują jeszcze lepsze rezultaty jak tradycyjne preparaty. Zapewniają przede wszystkim lepsze smarowanie, co korzystnie wpływa na żywotność jednostki napędowej i wszystkich jej podzespołów. Doskonale rewitalizują również elementy metalowe silnika, odbudowując powierzchnie i powstałe na nich uszkodzenia i zarysowania. Dlatego oleje ceramiczne są świetnym rozwiązaniem w przypadku mocno wysłużonych i zużytych silników, wymagających regeneracji i  szczególnej ochrony. Najwyższej jakości preparaty pochodzące od cenionych producentów znajdziesz na naszej stronie https://dbamtomam.pl/69-oleje-silnikowe-ceramiczne.

Płyny hamulcowe – zadbaj o bezpieczną jazdę 

Dobrze zabezpieczony układ hamulcowy to podstawa jeżeli chodzi o bezpieczne poruszanie się pojazdem. Do odpowiedniego zabezpieczenia hamulców niezbędne są jednak odpowiednie środki odpowiadające za przenoszenie ciśnienia z pedału hamulca na klocki hamulcowe. Dobrej jakości preparat wpływa także na skracanie drogi hamowania pojazdu, zwiększenie szybkość reakcji pedału hamulca oraz zabezpiecza cały mechanizm przed korozją i skutkami zużycia, co przekłada się na zwiększenie jego żywotności

W ofercie sklepu Dbamtomam przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz nowoczesne płyny hamulcowe charakteryzujące się niską wrażliwością na wilgoć, wysoką temperaturą wrzenia oraz idealną płynnością w niskich temperaturach. Pozwala to zabezpieczyć układ hamulcowy i zapewnić jego doskonałe działanie nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Wpływają na to precyzyjnie dobrane formuły i duża liczba zastosowanych dodatków uszlachetniających. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie – postaw na preparaty zapewniające najlepszą ochronę.

Zadbaj o swoją maszynę razem z nami – postaw na najwyższą jakość i korzystne cenę! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Dbamtomam. Zebraliśmy całą gamę preparatów pochodzących od najlepszych producentów na rynku, których produkty posiadają znakomite opinie wśród kierowców i mechaników. Przekonaj się sam, wybierając środek spełniający Twoje potrzeby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ