Prezent dla fana motoryzacji – jaki wybrać?

0
1729
Prezent dla fana motoryzacji - jaki wybrać?

Motoryzacja, to nie tylko podróżowanie samochodem z punktu A do punktu B. Motoryzacja, to również pasja, która „uwiodła’ wielu swoich „wyznawców”. A co, jeśli takim pasjonatem jest nasz znajomy/znajoma? Jaki prezent przygotować dla niego/dla niej?

Jazda luksusowym samochodem

Zakładamy, że nie stać Was na zakup Ferrari czy Lamborghini. Bez obaw. Nas także… Mimo to, można sobie takimi samochodami pojeździć. Wystarczy skontaktować się z firmą, która takie krótkie wypady umożliwia. Efekt? Prezent, którego nie zapomnimy do końca życia…

A może rajdy?

Bilet na rajdy (np. rajd Polski) byłby doskonałym prezentem dla każdego fana motoryzacji. Znamy już kalendarz na 2016 rok – wystarczy poszukać imprez rajdowych, które odbywają się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. A jeśli szukamy prezentu „na większą skalę”, zawsze możemy wybrać się na tory Formuły 1. Podpowiadamy, że największą popularnością cieszą się tutaj Węgry i Niemcy. Jak na razie, w Polsce nie ma takich obiektów, które mogłyby ugościć Formułę 1. A jeden Polak, który w F1 się przewinął, to zwyczajnie za mało, by również do naszego kraju zagościł ten sport.

Książki, multimedia…

A co, jeśli nie możemy wyjechać na rajdy? Doskonałym rozwiązaniem, będą również książki i różnego rodzaju multimedia. Na rynku księgarskim, istnieje sporo ciekawych pozycji, traktujących o wyścigach. Można na nim znaleźć biografie słynnych rajdowców (np. Schumachera), czy też książki traktujące o historii naszej rodzime motoryzacji, np. w czasach PRL-u.

Nie mogło też w naszym zestawieniu, zabraknąć szeroko rozumianych multimediów. Warto jednak podkreślić, że największą popularnością cieszą się tu różnego rodzaju gry a szczególnie – gry komputerowe.

Gadżety

Ogromną popularnością, cieszą się również gadżety, którymi możemy obdarowywać naszych znajomych, a które jednocześnie nie są zbyt kosztowne. Wśród nich możemy wyróżnić różnego rodzaju koszulki, breloczki, zawieszki a nawet – czekoladki, w kształcie logo naszej ulubionej marki. Nic dodać, nic ująć…

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ