Wózki narzędziowe i walizki — wybierz rozwiązanie dla siebie

0
1332
Wózki narzędziowe i walizki — wybierz rozwiązanie dla siebie

Jak wygodnie przechowywać i transportować narzędzia? Najlepiej do tego celu sprawdzą się specjalne wózki warsztatowe oraz walizki narzędziowe. Jakie parametry warto wziąć pod uwagę przy ich zakupie?

Wózki narzędziowe i warsztatowe — z wyposażeniem czy bez?

Wózki narzędziowe często określane są również mianem wózków warsztatowych. Dostępne są one w 2 głównych wersjach. Do wyboru mamy wózki warsztatowe z wyposażeniem oraz bez wyposażenia. Wózek warsztatowy z wyposażeniem posiadać może od 177 do nawet 900 elementów, co pozwala na dopasowanie danego modelu do indywidualnych potrzeb. Wózki warsztatowe z narzędziami wyposażone są w klucz, co skutecznie zapobiega przed dostępem osób postronnych do ich zawartości. Dostępne w naszej ofercie produkty posiadają wieczystą gwarancję. Godne polecenia są między innymi wózki warsztatowe na kółkach gumowych stanowiących gwarancję cichej pracy oraz wózki warsztatowe z szufladami pozwalającym na zachowanie porządku w narzędziach. Warto wspomnieć tutaj również o wózkach serwisowych warsztatowych, które są najczęściej wybierane przez klientów podczas dofinansowań.

Walizki narzędziowe

Walizki narzędziowe to sprawdzony sposób na zachowanie porządku w narzędziach oraz ich bezpieczne transportowanie, bez obaw o trwałe uszkodzenie. Dostępne na rynku walizki skrzynki narzędziowe różnić mogą się od siebie całym szeregiem parametrów. Zalicza się do nich między innymi materiał wykonania. Do wyboru mamy między innymi walizki metalowe. Są one niezwykle trwałe i znakomicie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. To idealne rozwiązanie dla warsztatów motoryzacyjnych lub firm świadczących usługi z zakresu mobilnej pomocy drogowej. Kolejna propozycja to walizki narzędziowe aluminiowe, które są lżejsze od metalowej wersji. Najcześciej są one stosowane przez profesjonalistów. W sklepach spotkać można się również z walizkami z tworzyw sztucznych. Ich głównym atutem jest niska waga. Często wyposażone są one w praktyczne, aluminiowe zapięcie, które skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem pokrywy. To znakomite rozwiązanie dla amatorów.

Walizki narzędziowe na kółkach

Osobną kategorię produktów stanowią walizki narzędziowe na kółkach. To niezwykle praktyczne produkty, które pozwalają na szybkie, łatwe oraz wygodne transportowanie wszystkich niezbędnych narzędzi. Wybierając walizkę narzędziową na kółkach szczególną uwagę należy zwrócić na jej pojemność. Im jest ona większa — tym prostsze będzie utrzymanie porządku w warsztacie.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ