Foteliki samochodowe Lionelo

0
1353

Nowoczesny fotelik Lionelo to dobry wybór dla każdego mądrego rodzica, który chce zaoferować swojemu dziecku to, co najlepsze.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Kupując foteliki Lionelo do samochodu należy kierować się nie modnym wyglądem, ale zapewnieniem dziecku maksymalnego bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy Lionelo to propozycja dla tych rodziców, dla których liczy się uniwersalność – foteliki tej marki są niezwykle praktyczne, w stonowanych kolorach, a skupione przede wszystkim na bezpieczeństwie dziecka podczas jazdy.

Fotelik dla dziecka Lionelo

Wybierając fotelik, pomyśl o wzroście i wadze swojego dziecka. Jeśli dziecko rośnie nadzwyczaj szybko, jego wzrost lub waga nieco wykraczają poza wzrost i wagę rówieśników, wówczas dobrym wyborem jest kupno fotelika o większej rozpiętości wagowej, 9-36 kg. Dzięki temu zyskujemy pewność, że dziecko w każdym wieku będzie miało zapewniony komfort jazdy. Fotelik dla dziecka Lionelo dostępny w sklepie www.abcdomu24.pl to zawsze dobry wybór, ponieważ jest to marka, która dużą wagę przywiązuje do detali, mających ogromny wpływ na bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. nie mniej ważna jest wygoda mocowania fotelika na siedzeniu i zapinania pasów. Lionelo fotelik to dobry wybór dla osób, które podróżują niewielkimi autami lub autami trzydrzwiowymi. Zawsze w takich samochodach występuje problem z zamocowaniem fotelika w maksymalnie wygodny sposób. w fotelikach tej marki możliwe jest także ustawienie fotelika tyłem do kierunku jazdy, co w wielu przypadkach jest dużym ułatwieniem dla rodziców.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonserwacja wnętrza samochodu
Następny artykułPasy transportowe z napinaczem

Prawie od dziesięciu lat fascynuje się motoryzacją. Niedawno postanowiłem otworzyć własnego bloga, na którym będę dzielił się moją pasją jaką są samochody i motocykle.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ